مدیران جشنواره
 
مشاهده رزومه
الهه نوبخت
مدیر بخش بین الملل
x مدیر بخش بین الملل
او تهیه کننده مستند و از پخش کننده‌های بین‌المللی سینمای ایران است ودر این سالها مدیریت بخش میهمانان خارجی و مسئول بخش داوران بین الملل دوره های سی و یکم تا سی و سوم جشنواره فیلم فجر، مدیر بین الملل ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر را در کارنامه خود دارد. وی همچنین در آخرین دوره جشنواره بین المللی فیلم ژنو سوییس به عنوان داور حضور داشته است .
 
مشاهده رزومه
ناصر محسنی شاهاندشتی
مدیر اداری مالی و پشتیبانی
x مدیر اداری مالی و پشتیبانی
او از سال ۱۳۹۰ تاکنون مدیر امور مالی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است و هشت دوره متوالی مدیریت امور مالی و پشتیبانی جشنواره بین المللی سینما حقیقت را در کارنامه خود دارد.
 
مشاهده رزومه
حامد بارئی طبری
مدیر هنری
x مدیر هنری
او مدیر تبلیغات ، طراح گرافیک سینما و تلویزیون و فارغ التحصیل گرافیک از دانشکده صداو سیما است. وی طراحی گرافیک ده ها فیلم مستند ،تلویزیونی و سینمایی همچون ترور سرچشمه ، مصادره، مغزهای کوچک زنگ زده، قانون مورفی را در کارنامه فعالیتش دارد .
 
مشاهده رزومه
مرتضی رنجبران
مدیر ارتباطات و رسانه
x مدیر ارتباطات و رسانه
او با تجربه رسانه ای در حوزه فرهنگی و سینما ، پیش از این مدیر روابط عمومی جشنواره های بین المللی فیلم سبز،جشنواره بین المللی فیلم یاس و جشنواره فیلم سلامت بوده است .
 
مشاهده رزومه
عباس ابوالحسنی
مدیر بخش آیین ها
x مدیر بخش آیین ها
او دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش بازیگری است و کارگردانی چندین نمایش همچون: سنگ، زمانی برای گفتن، رزم اسفندیار، خفته ها، آنتیگونه را در کارنامه خود دارد و فعالیت های نمایشی او در فستیوال بین المللی نیاپفست برزیل و فستیوال بین المللی کامیلا اوگاندا مورد توجه قرار گرفت. ابوالحسنی در ادوار گذشته رییس انجمن نمایش مازندران و مسئول دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر اکو نیز بوده است .
 
مشاهده رزومه
سیدرضا صائمی
مدیر کارگاه ها و نشست های تخصصی
x مدیر کارگاه ها و نشست های تخصصی
او کارشناس ارشد ارتباطات و عضو انجمن نویسندگان و منتقدان سینمای ایران است. دبیرتحریریه ماهنامه سینمای هنر و تجربه از دیگر فعالیت های او در حوزه سینماست. وی همچنین به عنوان کارشناس نقد فیلم در برنامه های مختلف تلویزیون حضوری فعال داشته و به عنوان روزنامه نگار و منتقد سینما جوایزی را از جشنواره نوشتار ومطبوعات سینمایی دریافت کرده است .
 
مشاهده رزومه
مرتضی کاظمی نیا
مدیر دبیرخانه
x مدیر دبیرخانه
او کارگردان ،تدوینگر و مدرس دانشگاه است. وی در حال حاضر مشاورامور سینمایی شهرداری ساری است.
 
مشاهده رزومه
میکاییل حقانی
مدیر امور داوطلبان
x مدیر امور داوطلبان
او از فعالان جوان فرهنگی است. وی اجرای چند برنامه برای صدای جمهوری اسلامی ایران را عهده دار بوده و عضو ستاد اجرایی جشنواره ملی بهارنارنج مازندران و جشنواره آواها و نواها نیز بوده است. گویندگی برنامه پارک ساعی، باغ ملي و اينك بهار از دیگر فعالیت های او درحوزه فرهنگی است .
 
مشاهده رزومه
رضا الماسی پرگو
مدیر فنی و نمایش
x مدیر فنی و نمایش
او دانش آموخته رشته گرافیک و فیلمسازی است. الماسی پرگو تدوین، تصویربرداری و ساخت چندین اثر را در کارنامه خود دارد. وی پیش از این مسئول فنی و نمایش چندین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، مسئول فنی انجمن سینمای جوانان ایران، مدیر فنی و نمایش پنجمین و ششمین جشنواه بین المللی فیلم سبز ایران ، مدیر فنی و نمایش 3 دوره جشنواره فیلم سلامت ، مدیر فنی و نمایش جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران از اولین دوره تا کنون و مدیر فنی و نمایش دوره هشتم جشنواره بین المللی فیلم کوتاه وارش بوده است. رضا الماسی پرگو اکنون مسئول فنی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است.
 
مشاهده رزومه
جواد صاحبیان
مدیر تبلیغات
x مدیر تبلیغات
حسن طنابی Hassan Tanabi
 
مشاهده رزومه
حسن طنابی
مدیر فناوری اطلاعات (IT)
x مدیر فناوری اطلاعات (IT)
وی تحصیل کرده مقطع کارشناسی رشته نرم افزار از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد رشته نرم افزار از دانشگاه شیراز است. طنابی از سال 1384 فعالیت خود را در حوزه تحلیل، توسعه و نگهداری سیستم های نرم افزاری آغاز کرده و در این مدت سابقه توسعه و نگهداری چندین سامانه نرم افزاری در سطح کشوری و بین المللی دارد. این مدرس دانشگاه در حال حاضر مدیر عامل و عضو هیات مدیره، مدیر و مشاور آی تی چند مجموعه صنعتی است. حسن طنابی سابقه همکاری در هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم وارش را در کارنامه دارد.
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >