تقدیر دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم وارش از اهالی رسانه
منتشر شده در 23:32 ,1398/2/17 تعداد مشاهده 4662 بار
دبیر نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش در پیامی از همراهی اهالی رسانه با این رویداد سینمایی تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش، مهدی قربانپور دبیر این رویداد سینمایی در پیامی از همراهی رسانه های داخلی و خارجی  در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در طول ایام برگزاری جشنواره تشکر کرد. 
 در متن این پیام آمده است:
وقفه چهارساله در برپایی جشنواره فیلم وارش، راه را برای حرکت دوباره قطار این رویداد سینمایی دشوار کرده بود و اگر نبود همراهی رسانه های استانی ،ملی و رسانه های بین المللی، این مهم محقق نمی شد. 
بسیار خرسندیم  که جشنواره بین المللی فیلم وارش در خطه سرسبز استان مازندران، در جوار دریای کاسپین، در اردیبهشت زیبا میزبان جمعی از خبرنگاران دغدغه مند نسبت به فرهنگ، و هنر این سرزمین بود. 
لازم میدانم از همراهی خبرنگاران خبرگزاری ها، رسانه های مکتوب و مجازی استان مازندران که همواره نسبت به فرهنگ و هنر دغدغه مند هستند تقدیر و تشکر دارم.
برگزاری این رویداد سینمای ایران را به جهت تاکید بر فرهنگ عامه، سنت های گفتاری و رفتاری و همچنین توجه به محیط زیست که امروزه در معرض مخاطرات فراوان است ،در کنار شما به فال نیک گرفتیم.
سعی و تفکر دغدغه‌مند خبرنگاران خبرگزاری ها و روزنامه های سراسری و استانی، خبرنگاران شبکه های بین المللی پرس تی وی و آی فیلم، برنامه سازان صدا و سیمای مرکز مازندران و دیگر شبکه های داخلی، خبرنگاران خارجی از کشورهای آذربایجان، ترکیه و افغانستان و ...، خبرنگاران رسانه های خصوصی آنلاین و فعالین فضای مجازی گامی مهم در اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی اهداف این جشنواره بود.  
به سهم خود از تلاش شبانه روزی اهالی رسانه تشکر می کنم و امیدوارم در دوره دهم این رویداد سینمایی شاهد برپایی هرچه بهتر جشنواره بین المللی فیلم وارش باشیم.
به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >