با برگزاری دو نشست رسانه‌ای؛ نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش آغاز به کار می‌کند
منتشر شده در 11:4 ,1398/1/24 تعداد مشاهده 352 بار
نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش با برگزاری دو نشست خبری در تهران و مازندران با حضور اهالی رسانه آغاز به کار می کند.
به گزارش روابط عمومی نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش، مرتضی رنجبران مدیر روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش با اشاره به برگزاری دو نشست خبری برای این رویداد سینمایی بیان کرد: با توجه به برگزاری این جشنواره در مازندران ،  اولین نشست رسانه ای این جشنواره این هفته در تهران  برگزار می‌شود تا اهالی رسانه در جریان جزئیات آن قرار گیرند. در این جلسه همچنین از پوستر بخش های مختلف و تیزر رونمایی خواهد شد.
وی افزود: در روزهای نزدیک به زمان برگزاری جشنواره نیز، نشست رسانه ای دوم با حضور خبرنگاران و رسانه های استان مازندران در شهرستان بابل  برگزار خواهد شد.
رنجبران خاطرنشان کرد: رنجبران با توجه به اهمیت همکاری و تعامل رسانه ها در برگزاری مطلوب رویدادهای فرهنگی و هنری عنوان کرد: روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم وارش  از همراهی همه خبرنگاران داخلی و خارجی در برگزاری این رویداد قدردانی می کند؛ همچنین با توجه به محدودیت ها از رسانه ها درخواست می کنیم در کنار جشنواره باشند .
نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش ۹ تا ۱۳ اردیبهشت به دبیری مهدی قربانپور در استان مازندران و شهر بابل  برگزار خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >