مدیر امور داوطلبین جشنواره فیلم وارش خبر داد: بهره‌مندى از نيروهاى بومى در برگزاری جشنواره وارش
منتشر شده در 13:53 ,1397/11/9 تعداد مشاهده 409 بار
مدیر امور داوطلبین جشنواره فیلم وارش، گفت: بخش امور داوطلبين جشنواره فیلم وارش با هدف بهره‌مندى از نيروهاى بومى استان مازندران و كشف استعدادهاى جديد تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش، میکاییل حقانی با اشاره به بهره گیری جشنواره هاى بزرگ و معتبر بين المللي از نيروهاى جوان، اظهار داشت: در اين دوره از جشنواره فيلم وارش با طرح پيشنهاد از سوى دبير جشنواره به منظور جوان گرایی، بهره‌مندى از نيروهاى بومى منطقه و كشف استعدادهاى جديد، امور داوطلبين جشنواره راه اندازی شد.

وی افزود: با استقبال علاقمندان از فراخوان همکاری در این بخش، طبق چشم انداز برنامه ريزى شده در پايان بهمن ماه، مرحله دوم فراخوان به صورت اينترنتى و در سایت جشنواره انجام می شود و اطلاعات فردى، شغلى و مهارتى افراد ثبت خواهد شد.

حقانی اظهار داشت: تا کنون ٣٠ داوطلب در بخش هاى دبيرخانه، روابط عمومى، فنی و نمایش، پشتیبانی و اداری، بين الملل و پژوهش در كنار مديران بخش ها مشغول به فعاليت هستند. ديگر داوطلبين در ساير بخش هاى جشنواره نیز در روزهاى نزديك به جشنواره فعاليت خود را آغاز خواهند كرد.

مدیر امور داوطلبین جشنواره فیلم وارش، خاطر نشان کرد: در پايان مرحله دوم این فراخوان، از بخش حاميان جشنواره رونمايی می شود و اخبار تکمیلی آن اعلام خواهد شد.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش به دبیری مهدی قربانپور، اردیبهشت 1398 در استان مازندران برگزار خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >