هفتمین جشنواره فیلم کوتاه وارش
منتشر شده در 10:38 ,1397/9/17 تعداد مشاهده 6 بار

26 تا 28 مهر 91

هیات انتخاب :عزیز الله حاجی مشهدی ،شهرام مکری ،فریدون شیردل
 
هیات داوران :خسرو سینایی ،محمد علی سجادی ،بهرام عظیمی ،ناصر هاشم زاده ،مینو فرشچی

فیلم های مهم به نمایش در آمده در این دوره:
آن دورها (رضا جمالی ) لالایی جنگ (حبیب باوی ساجد ) حنانه (داریوش غذبانی )سربازها لک لک ها را دوست دارند (سعید نجاتی )بازگشت (سهیلا گلستانی )نقطه صفر پیچک ها (زهرا خورشیدی) دیلیت (کاظم ملایی) پرواز غریب (کامران رضایی )سوین (نادر معصومی )روزنه (شهریار پور سیدیان )توکا (مهرداد شیخان) امین نگهبان شالیهای نورس (محمد علی هاشم پور ) دختران شیرگاه (علی احمدی زرین کلایی)پایان دایره (احمد رضا کرمی ) 

برگزیدگان در بخش های مختلف:

بخش فیلم های داستانی :

تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم" پایان دایره" به کارگردانی "احمد رضا کرمی "
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "بازگشت" به کارگردانی "سهیلا گلستانی "
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "حنانه" به کارگردانی "داریوش غذبانی "
تقدیر از :
فیلم " برای او" به کارگردانی "مرتضی سبز قبا" 
سرکار خانم آیدا نصری برای ایفای نقش شیرین در " من شیرین هستم "

بخش فیلم های مستند: 
تندیس جشنواره  به همراه دیپلم افتخار به فیلم "مشتی اسماعیل " به کارگردانی "مهدی زمانپور کیاسری"
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "سوین " به کارگردانی "نادر معصومی "
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم برادران زمین " به کارگردانی " محمد صنگوری"
تقدیر هیات داوران از آقای علیرضا نجیب زاده جهت فیلمبرداری فیلم "صدای پای آب"
بخش پویا نمایی:
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "توکا در قفس"به کارگردانی "مهرداد شیخان"
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "سوسک کوچک" به کارگردانی حسین ملایمی 
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "زندگی و دیگر هیچ " به کارگردانی "امیرواحدی "
تقدیر هیات داوران از پویانمایی "هنرمند مدیر" به کارگردانی مرضیه شفیع زاده 

بخش فیلم های تجربی
"به کارگردانی کاظم ملایی Delet” تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم 
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "سکوت بره ها " به کارگردانی فاطمه دستمرد 
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "روزنه" به کارگردانی شهریار پور سیدیان 
تقدیر از فیلم "پیاده رو " به کارگردانی عباس عمرانی بیدی
 
بخش مازندران شناسی :
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " دختران شیرگاه " به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "ییلاق مادران ما " به کارگردانی مهدی رجبیان 
تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "گت آغوز" به کارگردانی منان جانبراری 
تقدیر هیات داوران از فیلم "باغ های آسمان " به کارگردانی " علی معصومی "

بخش نمایش ویژه (شعار سال )
تندیس جشنواره به همراه  دیپلم افتخاربه فیلم" نفت ،آتش ،خاک " به کارگردانی "عارش کوردسالی "
تقدیر هیات داوران از فیلم "کیجا کرچال " به کارگردانی " علی معصومی "
 
  
عباسعلی ابراهیمی مدیرکل وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دبیری این دوره وسید علی اکبر سفیدگران مدیر اجرایی جشنواره بوده است.
به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >