ششمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه وارش
منتشر شده در 10:38 ,1397/9/17 تعداد مشاهده 6 بار

2 تا 5 آبان 89

جشنواره ششمین سراسری فیلم کوتاه وارش در تاریخ ۲ الی ۵ آبان ماه سال ۸۹ در مجتمع سینمایی ارشاد بابل برگزارشد.
در این دوره ۸۳۷ فیلم با موضوعات مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.  
هیات انتخاب : محمد حسن مهدی پور – دکتر میلاد محقق – حسین ضیایی – محمد رضا وطن دوست – مریم رستمی
هیات داوران : حسین ترابی – جهانگیر الماسی – اسماعیل بنی اردلان- طهماسب صلح جو – سید ناصر هاشمی
فیلم های مهم به نمایش در آمده در این دوره:
سکار (داریوش غریب زاده )رقص در غبار (امید وفایی)بچه مرز (رضا جمالی)گوزن های پا به ماه (حسن قهرمانی ) غروب حلزون (آزاد محمدی )اینجا جاده ها پایان ندارند (توفیق امانی )رویاهای برفی (سالم صلواتی )قیلوله (نیما جاویدی)پیش از آنکه بگوییم خداحافظ (محمود غفاری)بان لرزان (آرش رصافی )پیرمرد و خط (پناه برخدا رضایی)درمیان تاریکی (عماد خدا بخش )اویان (اسماعیل منصف)تاج خروس (آیدا پناهنده )خواب سرد (پیمان نهان قدرتی )منظر (سید رضا رصافی )منها (کاظم ملایی)
آلبوم عکس(بهنام یوسف پور –مصطفی امدادیان )آندو سی (شهرام مکری )طنین (عاطفه خادم الرضا )نیما عباس پور (جدول ،روزنامه و سه نقطه )آدم ها (ماشا الله محمدی )زمان پایان (امیر مهران )سنگ شکن و بیرق نور (صمد غلامزاده )سورت (یاسر خمسی )سقا تالار(مجید قربانی آهودشتی )در نوبت انقراض (غلامرضا کتال )دکل بندها (علی احمدی زرین کلایی)لمه سو (تقی اسفندیار )آخرین خاطره جنگل (عبدالرحمن احتسابی طبری ) سه دار (مریم فتحی فر )دست های همراز (مهدی رسول پور )یک نسل یک درخت (داوود لطیفی ) کدو قل قل زن (مهدی روشن ضمیر طبری )برادران زمین (محمد صنگوری) اینجا بهشت است نه برای من (امیر شکر گذار)لالایی جنگ (حبیب باوی ساجد ) مشتی اسماعیل (مهدی زمانپور کیاسری)
 
برگزیدگان در بخش های مختلف:
بخش داستانی :
نفر اول :تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به صورت مشترک به فیلم های " اویان " به کارگردانی "اسماعیل منصف "و رقص در غبار به کارگردانی " امید وفایی"
نفر دوم :تندیس جشنواره و دیپلم افتخار به فیلم "خواب سرد " به کارگردانی " پیمان نهان قدرتی "
بخش مستند :
نفر اول :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "فقط کمی نور " به کارگردانی " سید حامد نوبری "
نفر دوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "سپیده علم کشیده " به کارگردانی "رضا مجلسی "
نفر سوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " روشنان " به کارگردانی "محسن رمضان زاده "
تقدیر هیات داوران از" لاهیج راه طولانی خانه" به کارگردانی " میترا روحی منش " و " حباب سرد " به کارگردانی " امیر جغتایی"
بخش تجربی: 
نفر اول : تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "منظر" به کارگردانی "رضا صافی "
نفر دوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "جدول ،روزنامه ،سه نقطه " به کارگردانی " نیما عباسپور"
تقدیر از فیلم " منها " به کارگردانی " کاظم ملایی" و "آلبوم عکس " به کارگردانی " بهنام یوسف پور "
بخش پویانمایی:
نفر اول :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " پرنده و درخت " به کارگردانی " محمود سلطان پور"
نفر دوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "هدیه روز مادر " به کارگردانی " پیمان دهقانی "
نفر سوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " مقاومت " به کارگردانی " محمد رضا قهرمانی "
بخش مازندران شناسی: 
نفر اول :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم "کدو قل قله زن " به کارگردانی " مهدی روشن ضمیر"
نفر دوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " دکل بندها " به کارگردانی " علی احمدی زرین کلایی"
نفر سوم :تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار به فیلم " در نوبت انقراض " به کارگردانی " غلامرضا کتال "
بخش ویژه :
دیپلم افتخار به فیلم " ننا" به کارگردانی " علیرضا صبوری " 
دیپلم افتخار به فیلم " ترانه ای برای لوبا " به کارگردانی " طوفان نهان قدرتی "
دیپلم افتخار به فیلم "آبی عمیق " به کارگردانی " مرجان اشرفی زاده "
تقدیر از فیلم "تولد یک گلوله " به کارگردانی " کریم فائقیان "
تقدیر از فیلم "کاروان " به کارگردانی " مریم احدی "
جایزه ویژه:
جایزه ویژه بازیگر مرد به فیلم " رقص در غبار " به کارگردانی "قربان عباس آبادی "
جایزه ویژه بازیگر زن  به فیلم "ترانه ای برای لوبا " به خانم سارا بهرامی" 
جایزه ویژه بهترین تدوین به فیلم " حباب سرد "به کارگردانی " امیر ادیب پرور "
جایزه ویژه هیات داوران برای فیلمبرداری مجموعه فیلم های حاضر در  جشنواره به " اشکان اشکانی "
عباسعلی ابراهیمی مدیرکل وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران دبیری این دوره وسید احمد طاهرپور مدیر اجرایی جشنواره بوده است.

به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >