تبریک دبیر جشنواره وارش به استاندار جدید مازندران
منتشر شده در 11:58 ,1397/9/11 تعداد مشاهده 261 بار
دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش انتصاب استاندار جدید مازندران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در متن تبریک مهدی قربانپور آمده است:

رویدادهای فرهنگی و اجتماعی همچون جشنواره فیلم وارش، هرچند که در ذات بر پایه فعالیت‌های مردمی و هنرمندان استوارند و ساختاری مستقل دارند، اما بدون همراهی و همکاری مدیران و مسئولان با چالش مواجه خواهند شد. با رفتن «محمد اسلامی» از استانداری مازندران به وزارت راه و شهرسازی، دقیقا در روزهایی که دبیرخانه نهمین جشنواره فیلم وارش در حال برنامه‌ریزی و آغاز کار برای برپایی رویدادی باکیفیت و آبرومند در مازندران بود، این که استاندار بعدی چه فردی خواهد بود و با فرهنگ و جامعه چه ارتباطی خواهد داشت به یکی از دغدغه‌های جدی اعضای دست‌اندرکار جشنواره فیلم وارش تبدیل شد.

 انتخاب «احمد حسین‌زادگان» به عنوان استاندار مازندران بخش زیادی از این دغدغه‌ها را برای دبیرخانه جشنواره بین‌‌المللی فیلم وارش برطرف کرد. با توجه به وجهه اجتماعی استاندار جدید مازندران و ارتباطی که با اهالی فرهنگ و هنر از او دیده می شود  امیدواری برای پررنگ‌تر شدن همکاری بخش خصوصی و دولتی  استان با دبیرخانه و ستاد اجرایی جشنواره افزایش یافت.

حسین‌زادگان با توجه به شناختی که از فضای فرهنگی مازندران دارد و همچنین دغدغه‌ای که به عنوان یک مازندرانی برای توسعه فرهنگی و اجتماعی استان در او دیده می‌شود، برای نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم وارش یک فرصت و امتیاز به شمار می‌آید. عوامل و دست‌اندرکاران نهمین جشنواره فیلم وارش این انتخاب را نقطه قوتی برای این رویداد مهم فرهنگی و منطقه‌ای می‌دانند. استانداری به عنوان کانون اصلی مدیریت در استان جایگاهی اساسی در هرچه بهتر برگزار شدن جشنواره فیلم وارش دارد. نقشی که هم به بهتر برگزار شدن جشنواره کمک می‌کند و هم با توجه به نگرش اجتماعی و چشم‌انداز جامعه‌محور جشنواره در دوره نهم، در جامعه میزبان نیز می‌تواند اثرگذار باشد. انتخاب «احمد حسین‌زادگان» به عنوان استاندار مازندران را به فال نیک می‌گیریم و به جدی‌تر شدن توجه نهادهای مختلف اجرایی استان به جشنواره فیلم وارش امیدوارتر از گذشته‌ هستیم.

 

مهدی قربانپور

دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش

به اشتراک بگذارید
خبرهای مرتبط مشاهده بیشتر >